Son Eklenenler

Kredi Kartı Borcunuzdan Taksitlendirerek Kurtulun

Kredi kartlarının kullanımı ülkemizde ve dünyada son zamanlarda o kadar yaygınlaştı ki, neredeyse bankalara kredi kartı borcu olmayan kimse kalmadı. Çoğu kişi gelir düzeylerini aşan kredi kartlarının yüksek limitlerini nasıl olsa bir şekilde öderim diye düşünerek kullanıyor ve ay sonunda oldukça yüksek meblağlara sahip olan ekstreler geldiğinde sıkıntı içerisine giriyor. Toplumun büyük bir kesimi kart borcunu kapatabilmek için, aylık ödenmesi gereken minimum borç tutarını ödeyerek borcunu kapatabileceğini düşünüyor. Ancak kredi kartı borcunuza her ay uygulanan yüksek oranlı faizler borcunuzun giderek büyümesine sebep oluyor. Bu nedenle ilerleyen dönemlerde kart borçları gittikçe kapanmayacak bir hale geliyor.

Yapabilen kişiler bankalardan kredi çekerek kart borçlarını kapatarak, aylık belirli oranlarda ödenen uygun taksitlerle borçlarının geri ödemesini tamamlıyorlar. Ancak ne yazık ki bankalar herkese kredi vermiyor. Bankalardan kredi alabilmek için belirli bir kredi bilite ye sahip olmak gerekiyor ve kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak öde yemediyseniz kredi bili teniz oldukça düşük oluyor. ve bankalar düşük kredibiliteye sahip kişilere banka kredisi vermiyorlar.

Sizi sıkıntıya sokacak kredi kartı borçlarınız varsa ve bankalardan kredi çekemiyorsanız, kart borçlarınızı zorlanmadan ödemenin bir yolu da kredi kartı borcu taksitlendirme yöntemidir. Bu sistemden faydalanabilmeniz için kredi kartlarınızın kapanmamış ve hukuki işlemlerinin başlatılmamış olması gerekiyor. Firmamız belirli bir komisyon karşılığında kredi kartı borcu taksitlendirme işleminizi gerçekleştirebilmek için kart borcunuzu sizin yerinize kapatıyor. Kart borcunuz kapatıldıktan sonra belirlenen komisyonda eklenerek size uygun olacak bir ödeme planı çıkartılması ile toplam ücret kartınıza taksitlendirilerek pos cihazından çekiliyor.

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi sonucunda kredi kartı borcunuz tamamen kapatılıyor ve borcunuza her ay işlenen faizleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Borcunuzun tamamı ödendiği ve borcunuz taksitlendirildiği için ekstreniz kesildiğinde taksit miktarı kadar ödeme yaparak, borcunuzu sıkıntı çekmeden kapatabilirsiniz.

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemini gerçekleştirebilmek için kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir. Bununla birlikte borcunuzun tamamının ve aracılık yapan firmaya ödeyeceğiniz komisyonun taksitlendirilebileceği kadar kart limitine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer borçlu olan kartınızda yeterli limit yoksa kredi kartı taksitlendirme işlemi yeterli limite sahip başka bir kartla da gerçekleştirilebilir.

Kredi kartı borcu taksitlendirme birden fazla kart borcuna sahipseniz, kartlarınızda yeterli miktarda limit bulunduğu takdirde hepsine uygulanabilir. Bu işlemde herhangi bir sayı sınırlaması yoktur.

Kredi kartı borçlarınızdan ciddi sıkıntılar yaşamadan oldukça uygun komisyon ücretleri ödeyerek kurtulabilirsiniz.