Son Eklenenler

Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi

Kredi kartı borcunuzu taksitlendirmelisiniz çünkü bu hızlı ve pratik çözüm yolu kart borcunuzu banka faizlerinin ağır yükünden, sizi de an be an artan borcunuzu düşünme sıkıntısından kurtarıyor. Kredi kartı taksitlendirme firmalarının yaptığı işlem şu: Toplam borcunuzun tamamına bir kereye mahsus olarak yüzde 12 vade farkı ekleniyor ve oluşan yeni borç on iki eşit takside bölünüyor. Böylece her ay tam olarak ne kadar ödeme yapacağınızı biliyorsunuz ve ödemenizi düzenli olarak yaptığınız takdirde bu rakam 1 yıl boyunca kuruş oynamıyor. Bitmedi; 12 ay vadeyi erteleme kampanyaları sayesinde 14-15 aya kadar uzatabilmeniz de mümkün.

Kredi kartı borcunuzu taksitlendirmelisiniz çünkü bu sayede bankaların kara listesine girme ve bundan böyle kötü bir müşteri sayılma riskiniz ortadan kalkıyor. Sadece kullanıma açık durumdaki kartlara uygulanabilen kredi kartı borç taksitlendirme işlemi, bağlantı kuracağınız firmayı titizlikle seçmeniz durumunda hiçbir risk içermiyor. Yapmanız gereken sadece korsan yöntemlerle çalışan firmalardan uzak durmak ve hizmeti güvenilir, sağlam bir şirketten almak. Bundan sonrası çorap söküğü gibi geliveriyor. Neredeyse bir çay içimlik süre içerisinde gerçekleştirilen işlemler tamamlandığında kendinizi daha hafiflemiş hissedeceksiniz; borcunuzun ertesi gün, bir ertesi gün kaç paraya yükseleceğiyle ilgili endişeleriniz ortadan kalkacak. Erteleme süresini ise kendinizi toparlayıp yeni bir ödeme planı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kredi kartı taksitlendirme firmaları borcunuzun tutarı ne kadar olursa olsun size yardımcı oluyor ve hatta çok yüksek tutarlar için daha avantajlı şartlar da sağlayabiliyor.

Kredi kartı mağdurlarının sayısının giderek artmasının ortaya çıkardığı bu çözüm sistemi size faiz değil anapara ödeyerek belirli bir vadede borç yükünden kurtulma olanağı sağlıyor; üstelik ne gelir belgesi, ne başka bir evrak, ne de kefil sunmanız gerekmeksizin.