Son Eklenenler

Şeker Bank kredi kartı taksitlendirme

Şeker Bank kredi kartı taksitlendirme

Kredi kartı kullanmayan insan kalmadı gibi, neredeyse herkesin elinde bir veya daha fazla kredi kartı var. Ama bunun iyi tarafları olduğu gibi insanın canını acıtan kötü tarafları da var. En önemlisi vadesi gelen borçların ödenememesidir, insanlar bunu bilinçli olarak yapmazlar, bazen çok ihtiyaç duydukları gereksinimlerini karşılarlar, bazen de alış verişin dozunu kaçırarak dönülmez yollara girerler. Her iki türlüsü de kötüdür ve insan hayatını bire bir etkileyen unsurlardır. Bu zaruri durum gözümüzden kaçmadı ve 2003 yılında kendi danışmanlık firmamız açarak bu kanayan yaraya parmak basmaya karar verdik. Yaptığımız iş tamamen sizin çıkarlarınızla ilgili, kredi kartı borç batağına saplanmış olanları bu dertten kurtarıyoruz. Yani bize kredi kartınızla geliyorsunuz, borcunuzu hemen sizin yanınızda biz üstlenerek ödüyoruz ve siz bankanın sizden istediği yüksek faizi ödeme sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Şeker Bank kredi kartı taksitlendirme işte bu amaca hizmet ediyor.

Belki de daha önce hiç duymadığınız bizim uygulamamız sayesinde bir çok ocaklar sönmekten kurtuldu. Kredi kartı borcu deyip de geçmeyin lütfen, nasıl sorunlar yarattığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzden çok canlar gitti, çok aileler dağıldı. Zira bankaların uyguladığı faiz oranlarına yetişmek mümkün değil. Ödenmemiş kredi kartı borçları için sizden 3 ay içinde ödemeniz ve uygun görülen faizleri de vermeniz isteniyor. Bu da iş daha da içinden çıkılmayacak mecralar sokmaya yetiyor da artıyor bile. Şeker Bank kredi kartı taksitlendirme banka borçlarını kökünden halletmenin en güzel yolu. Bu bankaya olan kredi kartı borcunuzu bir çırpıda ödüyoruz, siz çok daha düşük faizlerle bizim için tekrar borca girerek alış veriş yapıyoruz. Aslında bankanın uygulamadığı yapılandırma işini biz size yapıyoruz. Alacağınız her şeyi 1 sene vadede ödeyeceksiniz ve buna bir de 3 ay gibi erteleme süresini de eklerseniz durumun güzelliğinin farkına varabilirsiniz.

Peki benden başka neler istiyorsunuz dediğinizi duyar gibiyiz, hiçbir şey istemiyoruz, kefile, senede veya başka hiçbir şeye gerek yok, alın kredi kartınızı yanınıza ve bize gelin, oturalım konuşalım ve sizin onayınız ile kredi kartı borcunuzu hemen ödeyelim. Sonra da uzman danışmanımız ile bizimle anlaşması olan bir mağazaya giderek size ödediğimiz borç oranında bizim için alış veriş yapın. Bu alış veriş sırasında kredi kartınızı elinizden asla almıyoruz,kart şifrenizi istemiyoruz, her şeyi siz kendiniz yapacaksınız. İşler tamamlanınca da ki bu işlemler en çok 20 dakikanızı alacaktır, gönül rahatlığı ve iç huzuru ile adresinize dönebilirsiniz. İnanıyoruz ki kredi kartı borcunuzu böyle geniş bir vadeye yaymanın verdiği keyif ile o gece deliksiz bir uyku çekecek ve “oh be dünya varmış” diyeceksiniz. Kredi kart borç taksitlendirme ile her şey zannettiğinizden de güzel olacak.